Staroměstská mostecká věž
litografie, 1981, 76 x 60 cm, sign. PD Jan Mácha 81, rám, č. 10/100
ID: 265858
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 15:06
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)