Miloslava Nievaldová (1952)
olej, plátno, 85 x 85 cm, sign. PD M. Nievaldová, rám
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 15:14
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)