Staré Labe
litografie, 43 x 62,5 cm, sign. DU Brotánek Miroslav, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý rám
žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze
ID: 267990
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 15:16
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)