Arnošt Tuček
olej, plátno, 1932, 62 x 30 cm, sign. PD 1932 A. Tuček, rám
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:49
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)