olej, plátno, 95 x 145 cm, plátno místy poškozeno
člen UVU Teplice
ID: 275165
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 15:34
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
člen UVU Teplice
ID: 275165