Chroust
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 276744
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:40
Current price: 100 CZK (5 €)