Výlet do Číny
litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 276761
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)