Výlet do Číny
litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 276763
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:02
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)