Honoré Daumier (1808-1879)

Cizinci v Paříži

litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 276772

Auction price: 100 CZK (5 €)

Planned termination: 13. 06. 2024 15:12

Current price: 100 CZK (5 €)