Podzimní krajina
olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky
ID: 279025
Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 16:18
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)