Stanislav Slavík
olej, plátno, 47 x 58 cm, sign. PD Slavík St., rám
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:42
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)