litografie, 2002, 12,8 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281054
Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 16:50
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)