Oravský zámek na Slovensku
lept, 1923, 23,3 x 29,2 cm, sign. PD T.F.Šimon, zažloutlý, při okrajích poškozený papír
Provenience: soupis č. 384
ID: 281257
Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:44
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)