Hnízda (diptych)
2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 281533
Auction price: 7.500 CZK (313 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 14:36
Current price: 7.500 CZK (313 €)