Tereza Zichová (1992)
olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023
Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:40
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)