Tereza Zichová (1992)
olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023
Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:40
Current price: 13.000 CZK (542 €)