Čtvrtý měsíc
litografie, 49 x 65 cm, sign. DU Josef Paleček, č. 44/60, místy nepatrně ohmataný papír
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar
ID: 281553
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:56
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)