Miroslav Houšť (1953)
žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců; malíř, grafik; maluje olejem a temperou na plátno, v grafice používá litografii, lept, akvatintu, měkký kryt apod.; věnuje se krajinářské malbě, zátiším, kyticím, portrétům a figurálním kompozicím; zabývá se také ilustrací; původně maloval v Praze, pak přesídlil na své sídlo v Tursku; opakovaně pobývá na Šumavě v okolí Kašperských Hor, maluje ve veltruském parku apod.; jeho díla jsou v majetrku OG Litoměřice, Muzea Šumavy v Kašperských Horách, Středočeské galerie v Praze a muzea v Rostocku
Věčná alchymie
litografie, 24 x 19 cm, sign. PD Mir. Houšť, rám, č. 117/120
žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců
ID: 281562
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:05
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)