Bernard Buffet (1928-1999)
litografie, 65,5 x 45,5 cm, sign. DU Bernard Buffet, rám
Auction price: 12.500 CZK (521 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 15:08
Current price: 12.500 CZK (521 €)