Nevěsta
litografie, 1966, 22,3 x 29,7 cm, sign. PD Jan Jedlička 66, při okrajích pokrčený, natržený papír
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 281576
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:19
Current price: 5.000 CZK (209 €)