Plovoucí smaragdy
litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281590
Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:33
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)