Josef Bolf (1971)
litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:45
Current price: 5.000 CZK (209 €)