olej, karton, 2021, 65,5 x 49 cm, sign. LD Kroča 021
žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
ID: 281616
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:59
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)