Voyeur
akryl, plátno, 2015, 100 x 130 cm, sign. LD Milkov 15 a na zadní straně Milkov, blindrám, na zadní straně popsáno autorem
Provenience: získáno z ateliéru autora
the constituent member of the group Tvrdohlavi, Nova skupina and Ceska alternativa
ID: 281629
Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:12
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)