Vlhké schody
olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta
ID: 281631
Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:14
Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)