Nirvanický vítr
tempera, olej, 2009, 115 x 90 cm, sign. vzadu Spěváčková
žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně
ID: 281632
Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:15
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)