Tereza Bulisová (1989)
akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:20
Current price: 15.000 CZK (625 €)