Půda IV.
akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022
ID: 281638
Auction price: 17.000 CZK (709 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:21
Current price: 17.000 CZK (709 €)