Podzim v zahradě
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281653
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:36
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)