Kudu
akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281658
Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:41
Current price: 8.000 CZK (334 €)