Z cyklu Ženy
olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám
ID: 281660
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:43
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)