Petr Probst (1948)
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:57
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)