Cyklistka
lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen
Antiqari.at Radhošťská
studium na střední průmyslové škole keramické
ID: 281705
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:28
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)