Růžový slon
litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281718
Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 17:41
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)