Setkání
litografie, 2000, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Vlach 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000
studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
ID: 281722
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 17:45
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)