Pramice na jezeře
olej, plátno, 1961, 50,5 x 68,5 cm, sign. PD E Malíková 61, rám, Absolventka reálného gymnázia v Nymburce, Vysoké školy technické, obor architektura a Pedagogické fakulty UK Praha, obor výtvarná výchova, deskriptivní geometrie a matematika. Pedagožka výtvarné výchovy gymnázia v Českém Brodě, Poděbradech a Nymburce. V r. 1962 s manželem Vladimírem Malíkem založila a vedla výtvarný odbor Lidové školy umění v Nymburce. Autorka obrazů a řady grafických prací.
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281855
Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2024 18:17
Current price: 700 CZK (30 €)