Babočka admirál
litografie, 1998, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 98, č. 30/100
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281884
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:28
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu