Krajina s mostem
olej, plátno, 1940, 62,5 x 88 cm, sign. PD K. Veržakovský 40, rám, oboustranná malba
ID: 281919
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:53
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)