Kyselé trávy
olej, plátno, 2020, 60 x 80 cm, sign. DU HODONSKÝ 2020, lišta
Vystaveno: Galerie Vltavín - Slova v barvě (29. 6. - 30. 8. 2021)
ID: 79
Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)