• Alena Anderlová

    Start

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:00

    olej, plátno, 2004, 100 x 100 cm, sign. vzadu Anderlová, rám, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Michal Singer

    Škorně

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:01

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 50 x 50 cm, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Alena Anderlová

    Chrlič

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:02

    olej,plátno, 2008, 50 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2008, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Červené rybičky

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:03

    akryl, plátno, 2005, 70 x 70 cm, sign. DU L. Bradáček 2005 .1., rám

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

  • František Hubatka

    Štěkání na tramvaj

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:04

    olej, plátno, 100 x 115 cm, sign. PD Hubatka

  • Jan Pražan

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 13.900 CZK (556 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:05

    olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09

    Aktuální cena: 13.900 CZK (556 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Obojživelník

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:06

    olej, plátno, 2011, 50 x 70 cm, sign. vzadu Jan Spěváček, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Aleš Lamr

    Torzo

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:07

    akryl, dřevotříska, 2015, 43,2 x 27,5 cm, sign. zezadu A. Lamr 15, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)

    Odhadní cena: 26 000 - 29 000 Kč CZK

  • Kamila Ženatá

    Řeč stromů

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:08

    olej, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. DU Kamila Ženatá, žákyně L. Čepeláka

    Odhadní cena: 44 000 - 49 000 Kč CZK

  • Kamila Najbrtová

    (1961)

    Kouř

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:09

    akryl, transparentní plátno, 2018, 105 x 80 cm, sign. vzadu KAMILA NAJBRTOVÁ 2018, rám

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Odhadní cena: 55 000 - 65 000 Kč CZK

  • Svatopluk Klimeš

    Mládě

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:10

    kresba ohněm, plátno, 2009, 30 x 25 cm, sign. zezadu 2009 Klimeš, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Pavel Besta

    Asi je jediná

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.280 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:11

    olej, plátno, 2018, 60 x 80 cm, sign. PD Besta 18, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze

    Aktuální cena: 57.000 CZK (2.280 €)

  • Jan Jüngling

    Dostih

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:12

    olej, plátno, 2014, 55 x 85 cm, sign. LD Jan Jüngling 2014, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • František Koudelka

    Úklid

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:13

    akryl, plátno, 2013, 65 x 65 cm, sign. zezadu Koudelka F., žák prof. F. Nedvěda a V. Plačka, člen výtvarné skupiny Brána

  • MICL

    (1969)

    Podkova

    Položka č.: 15

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:14

    olej, plátno, 2019, 91 x 135 cm, sign. PD MICL19, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

  • Rudolf Janák

    (1985)

    Humanoid III

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:15

    akryl, pastel, plátno, 2018, 70 x 70 cm, sign. PD Janák 18

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    Odhadní cena: 35 000 - 40 000 Kč CZK

  • Svatopluk Klimeš, Markéta Myšková

    Modrý klín

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 16.500 CZK (660 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:16

    kresba ohněm, plátno, 2018, 63,5 x 80,5 cm, značeno PD M a K

    Aktuální cena: 16.500 CZK (660 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 Kč CZK

  • Eliška Jakubíčková

    Jabloňový květ

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:17

    akryl, plátno, 2011, 70 x 50 cm, sign. zezadu E. Jakubíčková 2011, ...Rozmáchlé monumentální a zároveň křehké, barevně procítěné obrazy květin na velkých plátnech se pro Elišku Jakubíčkovou staly téměř značkou. Vrací se k nim, jsou nejpřirozenějším výrazem pocitu, jejž označujeme jako úžas. Tato výs…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Zuzana Dvorská Šípová

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:18

    olej, plátno, 2018, 100 x 80 cm, sign. PD Z. D. ŠÍpová 18

    Odhadní cena: 65 000 - 75 000 Kč CZK

  • Roman Franta

    Návštěva v Moskvě

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:20

    olej, plátno, 2008, 50 x 55 cm, sign. zezadu ROMAN FRANTA, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Odhadní cena: 50 000 - 60 000 CZK

  • Klára Bémová

    Čistič

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:21

    světelná plastika s fosforovým jádrem, epoxid, včetně připojení do elektrické sítě, 2011, v. 28 cm, sign. zespoda K.B. 2011

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 55 000 CZK

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:22

    olej, akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleoni

    Položka č.: 24

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:23

    akryl, plátno, 2020, 75 x 75 cm, sign. zezadu Martin Salajka 2020, žák prof. M. Rittsteina

    Odhadní cena: 40 000 - 50 000 CZK

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Pevní mladí lidé 1-3

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:00

    digitální grafika, papír, 2006-2014, 41,5 x 30 cm, sign. LD Brázda, č. 3/3

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Tvrdý muž a milý přelud 1-3

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:01

    digitální grafika, papír, 2006-2014, 28 x 42 cm, sign. LD Brázda, č. 2/3

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Zásah 1-3

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:02

    digitální grafika, papír, 2006-2014, 42 x 28,5 cm, sign. LD Brázda, č. 2/3

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Účastnice jeho pádu 1-3

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:03

    digitální grafika, papír, 2006-2014, 38,5 x 29,5 cm, rám

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Duchoslav zářivý 1-3

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 05. 11. 2020 18:04

    digitální grafika, papír, 2006-2014, 39 x 30 cm, rám

  • Bohumil Ullrych

    Postava ženy (akt)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:02

    tužka, akvarel, papír, 1926, 32,6 x 13,6 cm, sign. LD Ullrych 26, nalepeno na papíru, zažloputlý papír, u dolního okraje papír místy lehce natržen, v rozích púapíru lehce patrne stopy po lepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s překríženou rukou (akt)

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2020 14:04

    tužka, akvarel, papír, 1929, 29 x 17,5 cm, sign. PD Ullrych 29, nalepeno na papíru, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, na okrajích stopy po nalepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)