Signovaný plakát k výstavě Premiéra (Galerie Vltavín 6. 8. 2020 - 25. 9. 2020)
lesklý, 2020, 100 x 70 cm, sign. PU Jan Saudek
studium na Státní grafické škole v Praze
ID: 1
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 09. 2022 14:09
Aktuální cena: 3.103 CZK (130 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu