• Jan Saudek

    Dark and Proud

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:40

    serigrafie, 2024, 71 x 47 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/XXV, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Jan Saudek

    Tender and Light

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:39

    serigrafie, 2024, 71 x 44 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/XXV, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    The Grief and Longing

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:38

    serigrafie, 2024, 68 x 51 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/XXV, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Magically

    Položka č.: 8

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:37

    serigrafie, 2024, 74 x 45 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/XXV, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    And Innocent.

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:36

    serigrafie , 2023, 55 x 49,5 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/L, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    World of Adults

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:35

    serigrafie , 2024, 69,7 x 46 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/L, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Not Forget Your Motherland

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:34

    serigrafie , 2024, 53 x 67 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXV/L, papír: 60 x 80, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Money, Glory and Power

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:33

    serigrafie , 2024, 48 x 59,2 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/XXV, papír: 60 x 80, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Sky for the 1st time

    Položka č.: 3

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:32

    serigrafie , 2024, 65,2 x 47 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/XXV, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Woman for Ever

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:31

    serigrafie , 2024, 66 x 46 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/XXV, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze

  • Jan Saudek

    Strong Proud and Clean

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2024 17:30

    serigrafie , 2023, 69 x 47 cm, sign. DU Jan Saudek , č. XXIII/L, papír: 80 x 60, studium na Státní grafické škole v Praze

  • .

    Sbírka modelů aut 88 kusů

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2024 17:30

    kov, plast, 7 až 12 cm, Jedná se o modely aut, které se vyráběly v bývalém Východním bloku

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

  • Jelizaveta Ginčanskaja

    (1988)

    Stříbrný les

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 12:46

    olej, akryl, plátno, 2022, 60 x 80 cm, sign. na zadní straně Elizaveta Hinchanska, klínový rám, Práce původem ukrajinské malířky a designérky žijící v Praze. Studovala na PDPU pojmenované po K. D. Uščinském (2005-2010), specializace grafický design, účastnila se výstav v galeriích a kavárnách v rodn…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Jitka Hilská

    V zahradě

    Položka č.: 104

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 11:43

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:43

    olej, dřevo, 1945, 18 x 35,5 cm, sign. LN Belocvetov 45, rám, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    ... I učinil hvězdy...

    Položka č.: 23

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:22

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Karel Šlais

    Lokomotiva 310.433 v Kostelci nad Labem

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:58

    bromostříbrná fotografie, 1988, 12,7 x 17,5 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokom…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šlais

    Lokomotiva 50.348 v Arnsdorfu

    Položka č.: 55

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:54

    bromostříbrná fotografie, 1987, 17,1 x 12,5 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokom…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šlais

    Lokomotiva BR 220 v Cerhenicích

    Položka č.: 46

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:45

    bromostříbrná fotografie, 1988, 12,4 x 17,6 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokom…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šlais

    Lokomotiva 423.008 v Jestřebí

    Položka č.: 14

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:13

    bromostříbrná fotografie, 1981, 8,2 x 17,7 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokomo…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Šlais

    Lokomotiva 434.2327

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2024 10:11

    bromostříbrná fotografie, 1978, 12,8 x 17,4 cm, Karel Šlais je bývalý strojevdoucí, který se v průběhu života začal zajímat o tzv. šotoušství (velmi intenzivní nadšenec s velmi silným zájmem o železnici, příp. i o jiné druhy veřejné dopravy; často též náruživý fotograf železnice) a začal fotit lokom…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Martin Toul

    (1983)

    Cyklista (z cyklu Obzory)

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:57

    tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Motorkář

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:56

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Americký automobil

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:46

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Grappamobil

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:36

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jiří Slíva

    Kobylkabriolet

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:35

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

  • Jiří Slíva

    Kafkabriolet

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:32

    litografie, 2020, 24 x 43 cm, sign. LD Jiří Slíva, A. T. VII/XXX, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Pouštění draka

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:07

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:03

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK

  • MICL

    (1969)

    Stará Praha

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:02

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu