Jiří z Poděbrad
litografie, 1984, 60,5 x 43,3 cm, sign. PD Vladimír Havlič 1984, a.t.
Antiqari.at Radhošťská
ID: 397
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 08. 12. 2022 15:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)