Kavárna
akryl, plátno, 50,5 x 70,5 cm, sign. LD R. Mužíková
multižánrová umělkyně
ID: 907
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:06
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
multižánrová umělkyně
ID: 907
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)