Pohled na Bakov
olej, dřevo, 49 x 64,5 cm, sign. LD Livora, rám
ID: 189
Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:08
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
ID: 189