Skot
olej, plátno, 40 x 45 cm, sign. PD V. Stein, rám
ID: 25
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:30
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
ID: 25