Podzimní les
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. PD L. Vraný, rám
ID: 42
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:41
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 42
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)