Čertovka
olej, lepenka, 48 x 67,5 cm, sign. PD Linhartová, rám
ID: 61
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:00
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu
ID: 61