Tvář
litografie, 1988, 17 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 88
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 604
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 12:35
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)