Žně
olej, plátno, 65 x 81 cm, sign. PD A. Lískovec, rám, plátno zvlněno
ID: 61
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:00
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
ID: 61